Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

dr-cevdet-tuna-el-ayak-peeling-tuzu

Dr Cevdet Tuna El ve Ayak Peeling Tuzu

Farmasi Dr. Cevdet. Tuna Peeling Tuzu gün boyu vücudun tüm ağırlığını çeken, ayakkabı içerisinde nefes alamayan ayaklarımız için özenli özenli bir bakım göstermek gerekiyor. İşte bu konuda Dr. C. Tuna El ve Ayak Peeling Tuzu, cildinizi nazikçe ölü deri tabakasından arındırarak ayaklarınızın nefes almasına yardımcı olur. Deniz Tuzunun içerdiği zengin mineraller ile cildinizi beslerken Jojoba ve Tatlı Badem yağları ile zenginleştirilmiş yapıcı cildi derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.

Ürün Kodu: 1103191 / 250 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Yoğun içerikli, yatıştırıcı el ve ayak tuzu cildinizi yumuşatır ve doğal ışıltısını geri kazandırır. Cildinizi temizler ve yenilenme sürecine katkıda bulunur.