Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

farmasi-yuz-beyazlatici-krem

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem

Magical Beauty Lekeli Ciltler (Beyazlatıcı Krem) İçin Multivitamin İçeren Farmasi Dr. Cevdet Tuna Yüz Beyazlatıcı Krem:

Yara ve sivilce izleri, çiller, güneş lekeleri, doğum sonrası lekeler gibi sonradan oluşan tüm cilt problemlerinde kullanılabilir. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde cildinizi güzelleştirirken aynı zamanda nemlendirir ve ince kırışıklıkları da gidererek cildi yeniler, dinlendirir. Daha taze ve ışıltılı bir görünüm verir. Çok güçlü bir ANTİOKSİDANDIR.
Sadece akşamları kullanıma uygundur.

Farmasi Laboratuvarların da özel olarak geliştirilmiş Facial Whitening Cream, B3 vitaminiyle zenginleştirilmiş formülüyle cildinizin koyu renkli bölgelerinde renk açılmasına ve zararlı
güneş ışınlarının neden olduğu lekelerin azalmasına yardımcı olur. Buğday yağı ve E vitamini ile cildinizi nemlendirir, C vitamini cildinize parlaklık verir.

Günde 2 kere kullanılması tavsiye edilir. FARMASİ MAGICAL BEAUTY LEKELİ CİLTLER İÇİN YÜZ BEYAZLATICI SABUN ile birlikte kullanılması etki süresini kısaltır.İçerisindeki özel aktifler sayesinde cilde anında beyazlık kazandırır. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunu önler. Multivitamin kompleksi cildinizin temel ihtiyaçlarını karşılayarak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Uzun süreli kullanımda leke görünümünü azaltır. Koltuk altı kararmalarında da mükemmel sonuç!

Farmasi Magical Beauty Krem ( Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem )

İçerisindeki özel aktifler sayesinde cilde anında beyazlık kazandırır. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunu önler. Multivitamin kompleksi cildinizin
temel ihtiyaçlarını karşılayarak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Farmasi Magical Beauty Krem Uzun süreli kullanımda leke görünümünü azaltır. Daha fresh yüz hatları için
mutlaka Farmasi Magical Beauty kremi denemelisiniz.

ÖNEMLİ: Daha etkili sonuçlar alabilmek için sabundan sonra Farmasi Magical Beauty Krem Cilt Beyazlatıcı kremi kullanınız.

Ürün Kodu: 1104020 / 75 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem yara ve sivilce izleri, çiller, güneş lekeleri, doğum sonrası lekeler gibi sonradan oluşan tüm cilt problemlerinde kullanılabilir. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde cildinizi güzelleştirirken aynı zamanda nemlendirir ve ince kırışıklıkları da gidererek cildi yeniler, dinlendirir. Daha taze ve ışıltılı bir görünüm verir.