Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

aynisefa-sabunu

Farmasi Aynısefa Sabunu

Aynısefa Sabunu içeriğindeki doğal Aynısefa Yağı bariyer görevi yaparak cildinizi kurutmadan temizler. Mükemmel bir yüz ve vücut sabunudur. Aynısefa Avrupa’da cilt çatlakları, enfeksiyonlar ve egzama için kullanılabilir. Aynısefa ’nın bu özelliği sabunun hassas ciltler ve çocuk cildi için ideal olmasını sağlar.

Aynısefa (Calendula) batılı bitkisel tıp uzmanlarınca en iyi bilinen ve en faydalı bitkilerden birisidir. Aynısefa Sabunu içeriğindeki (calendula) özleri sayesinde her cilt tipiyle uyumludur.
Çatlak görünümünü azaltmaya yardımcıdır. Aynısefa yağı, aynısefa çiçeğinden elde edilen şifalı bir bitki yağıdır. Aynısefa yağı özellikle cilt bakımı için harika bir üründür. Ciltte oluşan çatlaklar için doğal bir mucizedir.

  • %100 doğal ve bitkiseldir.
  • Tamamen doğal ürünlerden üretildiğinden yan etkisi yoktur.
  • PARABEN ve TRICLOSAN İÇERMEZ.

Ürün kodu: 1119030 / 100 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Aynısefa Sabunu içeriğindeki (calendula) özleri sayesinde her cilt tipiyle uyumludur. Çatlak görünümünü azaltmaya yardımcıdır. Aynısefa Yağı, aynısefa çiçeğinden elde edilen şifalı bir bitki yağıdır. Aynısefa Yağı özellikle cilt bakımı için harika bir üründür. Ciltte oluşan çatlaklar için doğal bir mucizedir.