Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

aynisefa-el-kremi

Farmasi Aynısefa El Kremi

Aynısefa El Kremi elleriniz için özel olarak formülüze edilmiş olup, bu bitkinin cilt onarıma etkisiyle ellerinize hassas ve narin bir bakım sağlar. Daha hafif bir formülle üretilmiştir. Her cilt tipi rahatlıkla kullanabilir. Ciltteki yara, çatlak izlerinin ve cilt lekelerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Çil görünümünü azaltır. Güneş kaynaklı deformelere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur. Cildinizi besler, kurumayı ve yıpranmayı önler, nemli ve yumuşak kalmasını sağlar.

Ürün Kodu: 1109203 / 100 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

İçeriğindeki Aynısefa Yağı’nın yatıştırıcı ve dış etkenlere karşı koruyucu etkisiyle,ellerinize ihtiyaç duyduğu nemi nazikçe geri kazandırır. Onarıcı etkisiyle ellerinizin günlük bakımını sağlamaya yardımcı olur.