Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

cay-agaci-yuz-yikama-jeli

Çay Ağacı Yağı Yüz Yıkama Jeli

Farmasi Çay Ağacı Yağlı Yüz Yıkama Jeli cildi kurutmadan fazla yağı ve kiri nazikçe temizler. Çeşitli nedenlerle oluşmuş lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur, sivilce ve leke oluşumuna karşı koruma sağlar. Cildin doğal bir canlılık kazanmasını sağlar, cildi parlaklaştırır ve yumuşatır.

Ciltteki enfeksiyonları engeller veya durdurur. Sivilce  sorunu yaşayan kişilerin düzenli şekilde çay ağacı yağı kullanması, bu sorunun kısa süre içinde geçmesini veya yavaşlamasını sağlar.

Ürün Kodu: 1104075 / 225 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde cildinizi kurutmadan fazla yağlardan arındırır. Kiri nazik ama etkili olarak temizler. İçeriğindeki Çay ağacı yağı ile cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcıdır.