Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

cay-agaci-yagi-tonik

Çay Ağacı Yağı Yüz Temizleme Toniği

Farmasi Çay Ağacı Yağı Tonik sorunlu ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülü ile derinlemesine temizlik sağlar ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Çay Ağacı yağı sayesinde ciltteki siyah nokta ve sivilceleri yok eder. Farmasi Çay Ağacı Yağı Tonik düzenli kullanım sonucu cilt lekelerinin görünümünü azaltırken koruyucu bir bariyer oluştur. Cildi rahatlatır ve canlandırır. Farmasi Cay Ağacı Yağı Tonik doğal bir tedavidir. Tamamen bitkisel olduğu için cildinize zarar vermez (alerjik değilseniz). Hatta sentetik kimyasalları, ağır ilaçları kullanmadan önce bu çay ağacı yağını mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Ürün Kodu: 1104076 / 225 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

  • Taze canlı ve parlak bir görünüm
  • Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı
  • Nem dengesini korur ve deriyi besler.
  • Ciltteki yağı dengeleyip matlaştırır.
  • Şiş sivilcelerin sönmesine yardımcı olur.