Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

cay-agaci-yagi-kremi

Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi

Bilinen en saf temizleyicilerden olan Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı, günlük hayatta da zahmetsizce kullanılabilen, güzel kokulu, sağlıklı, oldukça doğal bir üründür. Çay Ağacı Yağı Kremi farmasi laboratuvarlarında özel olarak geliştirilen ve cilt tarafından kolayca emilen formülü içerdiği havuç yağı cildinizi besler ve çatlakların onarılmasına yardımcı olur. 

Vücudunuzun herhangi bir yeri yandığında (Çay döküldü, Güneş yaktı) Çay Ağacı Yağı Kremi tırnak batması sonucu meydana gelen iltihapları yok eder. Temizlenmiş ayak kurulandıktan sonra, tırnağın battığı yerin üstüne birkaç damla çay ağacı yağı dökülür ve kuruması beklenir. batık kısım, plaster ile veya tırnak itici yardımıyla deriyle arasına mesafe konur. Çay ağacı sürülen bölgede iltihap yavaş yavaş kurur.

Bu sayede, cerrahi müdahaleye gerek duyulmadan da batık tedavisi tamamlanabilir. Yine de, bu kür için önceden doktora başvurmak en doğrusudur. Ferahlatıcı etkisi sayesinde ağrıları da azaltır. Küçük et benlerine iyi gelir. Cilde doğal yağlarını kaybettirmez, aksine cildin pHı/nem dengesini korumaya yardım eder ve tahrişe sebep olmadan cildin daha yumuşak olmasını sağlar. Basur, hemoroit gibi hastalıklarda azalma sağlar.

Cildi rahatlattığı gibi ferahlık da verir. Vücuttaki yabancı organizmalara karşı antiseptik bir duvar görevi görür. Çatlak problemini azaltır. El veya ayakta meydana gelen siğillerin üzerine sürülürse, siğillerin kurumasına yardım eder. Basur, hemoroit gibi hastalıklarda azalma sağlar. Cildi rahatlattığı gibi ferahlık da verir. Vücuttaki yabancı organizmalara karşı antiseptik bir duvar görevi görür.

Ürün Kodu : 1109072 / 110 ml

Özelliker

 • Çatlak problemini azaltır.
 • Yalnızca yüzdeki değil, göğüs çevresi ve sırtta meydana gelen sivilcelerin de geçmesine yardım eder.
 • Siyah noktaları temizler.
 • Çay Ağacı Yağı Kremi dudakta veya genital organlarda çıkan uçuk tedavisinde etkilidir. Sorunlu bölge temizlenerek ince bir tabaka halinde sürülürse virüs temizlenir ve bölge iyileşir. Eğer dudakta bir uçuk çıkacağına dair yanma hissi varsa, çay ağacı yağı sürülerek uçuğun daha çıkmadan engellenmesi dahi sağlanabilir.
 • Ciltteki enfeksiyonları engeller veya durdurur.
 • Ayak mantarını ortadan kaldırır. Ayaklar iyice yıkanıp kurulandıktan sonra mantarlı bölgeye çay ağacı yağı sürülür. Ayak bir süre yere basmadan dinlendirilir. Ayrıca, ayakların içinde dinlendirileceği suya da çay ağacı yağı kremi eklenebilir.
 • Cildin doğal bir canlılık kazanmasını sağlar, cildi parlaklaştırır ve yumuşatır.
 • Ciltteki iltihaplanmaların tedavisine yardımcı olur. Bu özelliği sebebiyle, çay ağacı yağ dermatologlar tarafından da önerilir.
 • Böcek ısırmalarında alerjik reaksiyon gösteren ciltler için birebirdir. Böcek ve haşere ısırıklarına karşı hem koruma sağlar hem de tedavi amacıyla kullanılır.
 • Cildin sağlıklı ve yağsız olmasını sağlar.
 • Kesik yaralarının kapanmasında etkilidir. Ayak kokularında, morluklar da, pişiklerde, çay ağacı bir taraftan ilk yardım bir taraftan hem yaşlıların hem de gençlerin ihtiyaç duydukları bir
  üründür.

 • Çay ağacı bir çok ağrıları hafifletmeye yardımcı olan bir üründür.