Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

farmasi-dr-cevdet-tuna-aynisefa-yagi-sampuani

FARMASİ AYNISEFA YAĞI ŞAMPUANI

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Şampuan 'ı ile doğadan saçlarınıza bir mucize! Dr. Cevdet Tuna Aynısefa Yağı  Şampuan' ı sayesinde saçlarınızı derinlenmesine besler, saç köklerindeki hücreleri yenileyerek saç dökülme problemini ortadan kaldırır, kaşıntıyı engeller,

Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Şampuanı saçlarınızda bulunan egzama, sedef, mantar, gibi problemlerinizde yardımcı bir üründür. Kısacası Aynısefa her derde deva bir üründür. Aynısefa Yağı günümüzde şifa ve güzellik amacı ile kullanılan mucize bir üründür.

Bu sayede saçlarınız, dipten uca nazikçe temizlenir, saç dipleriniz rahatça nefes alır. Calendula çiçeğinin büyüleyici kokusunu saatlerce saçlarınızda taşımak ve parlak görünümlü, ipeksi saçlara sahip olmak için bu mucize ile sizde tanışın.

Ürün Kodu: 1108177 / 225 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Cevdet Tuna Aynısefa Yağı şampuanı saçlarınızda bulunan egzama, sedef, mantar, gibi problemlerinizde yardımcı bir üründür.