Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

dr-cevdet-tuna-corek-otu-yagi-sabunu

DR CEVDET TUNA ÇÖREK OTU YAĞI SABUNU

Çörek Otu Yağı Sabun 'u saf ve doğal olması sebebiyle içeriğinde omega 6 ve omega 9 bulunur. Dr Cevdet Tuna Çörek Otu Yağı Sabunun da minerallar, vitaminler ve proteinler içerir. Çörek Otu Yağı Sabunu tüm saç dipleri için uygundur. Çörek Otu Yağı Sabun 'u saç dökülmesini engeller, saç köklerinin hücrelerini iyileştir. Yüz ve vücut için Kullanımı uygundur.

Farmasi Çörek Otu Yağı Sabun 'u yüzde saçta ve vücutta bulunan egzama ve sedef hastalarına karşı antiseptik özelliği taşır. Çörek Otu Yağı Sabun' u fiyat bilgisi almak için Online kataloğumuza bakıp fiyat bilgisi alabilir, isterseniz sipariş verebilir yada başvuru formunu doldurup çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 1108179 / 30 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Çörek Otu Yağı Sabun 'u saf ve doğal olması sebebiyle içeriğinde omega 6 ve omega 9 bulunur. Çörek Otu Yağı Sabun 'un da minerallar, vitaminler ve proteinler içerir.