Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

 

farmasi ayni sefa sampuan

Hassas saç derisine sahip kişilerin saç derisini yıpratmayacak, agresif olmayan, yumuşak formülde şampuan ve saç bakım ürünleri kullanmaları gerekir. Özellikle saç derisinde oluşan kuruluk, pul pul dökülme, kabuklanma, kaşıntı ve egzama sorunlarına karşı Farmasi Calendula yani aynısefa yağı özlü şampuanı öneriyoruz.

Saçlarınızın parlaklığı zamanla azaldıysa, saçlarınız matlaştı ise, kolay kolay şekil almıyorsa, ve en önemlisi elektriklenip kabarıyor ise aynısefa yağı ile saçlarınıza bakım yapmanın zamanı geldi demektir. Hiç çaba harcamadan duş sırasında saçlarınıza  Farmasi aynısefa yağı özlü şampuanı masaj yaparak uygulayın. Birkaç dakika bekleyip şampuanın saç derinize iyice nüfus etmesine izin verin. Daha sonra ılık su ile şampuanı durulayın. Etkisini 2 katına çıkartmak için mutlaka her duş sırasında saçlarınızı 2 kez şampuanlayın ve durulayın. 3-4 yıkama sonrası saçlarınızdaki agresifliğin, elektriklenmenin ve matlığın kaybolduğunu gözlemleneceksiniz.

Aynısefa yağı saçlarınıza bakım yaparken aynı zamanda saç derinizde oluşan problemleri de çözecektir. Özellikle saç derinizde kabuklanma ve kepelenme sorunu yaşıyorsanız Farmasi Aynısefa yağı özlü şampuanı mutlaka denemelisiniz. Etkisini devam ettirmek için aynı seriye ait aynısefa yağını hem cildinizde hem saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasikataloğu.net adresinde saç sorunlarına yönelik birçok şampuan çeşidinin incelemesini bulabilirsiniz. Ayrıca Farmasikataloğunu.net sitesinden online olarak katalogları inceleyebilir ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve siparişlerinizi güvenle verebilirsiniz.