Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

vitalizing-corek-otu-sampuani

Vitalizing Çörek Otu Yağı Şampuanı

Çörek Otu Yağı ile yoğunlaştırılmış formül
Farmasi Çörek Otu Yağı Şampuan 'ı bünyesinde Omega-6 ve Omega-9 yağ asitleri, minareler, vitaminler ve proteinler içerir. Mucizevi yağın kozmetikte en yaygın kullanımı saç ve cilt bakım ürünleridir. Çörek Otu Şampuanı kurumuş saç uçlarınıza parlaklık verir Vitamin ve minareler ile saçlarınızı beslemeye onarmaya yardımcı olur. boyalı ve yıpranmış saçları onarır.

Ürün Kodu: 1108175 / 500 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Isırgan özleriyle zenginleştirilmiş Şampuan saçlarınızı nazikçe temizler ve yıpranan saçlarınıza ekstra bakım sunar. Dr. C. Tuna Besleyici Şampuan, Çörek Otu ile yoğunlaştırılmış formülü sayesinde kurumuş saç uçlarınıza parlaklık verir. Vitamin ile mineraller ile saçlarınızı beslemeye yardımcı olur.