Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

sarimsakli-sac-bakim-kopugu

Dr Cevdet Tuna Sarımsaklı Saç Bakım Köpüğü

Mutlaka saçın temizliğine önem verilmeli, saçlar yağlı bırakılmamalıdır. Saç yıkamak zararlı değildir, saç gerekirse her gün yıkanabilir. Özellikle saçı kolay yağlanan kişiler yüzünü yıkadığı sıklıkta saçlarını yıkayabilirler. Saç derisi yağlı olan kişi saç uçları kuru diye kuru saçlar için şampuan kullanmamalı. Saçını uzun ve işlemli kullanan kişiler mutlaka saç kremi kullanmalıdır. Saç kremi saç dökmez. Saçların yıpranmasını önler ve saçları yapılandırır. Özellikle kırmızı et: demir, protein ve B12 yönünden çok zengindir ve haftada 2-3 kez tüketmenin saçlara çok faydası vardır. Saç derisine haftada bir kez “peeling yapan” ürünlerle masaj yapılması saç köklerini uyarıcı niteliktedir.

Ürün Kodu: 1108171 / 150 ml

Özelliker

  • Sarımsak ve CAPXYL ile yoğunlaştırılmış saç bakım köpüğü. En etkili sonuç için canlandırıcı şampuan v canlandırıcı saç maskesi ile beraber haftada bir kez kullanın.
  • SLS içermez
  • SLES içermez
  • Paraben içermez
  • Renklendirici içermez
  • Doğal ve Organik kozmetikler ECOCERT standartları tarafından onaylanmıştır.