Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

dr cevdet tuna sac bakim yagi

DR CEVDET TUNA ÇÖREK OTU SAÇ BAKIM YAĞI

DR. Cevdet Tuna Çörek Otu Saç Bakım Yağı %100 doğal çörek Otu yağı içeriği ile saç derisi İhtiyaçlarını karşılayan mucizevi bir yağdır.  Çörek Otu Saç Bakım Yağı saç köklerini güçlendirerek ölü hücreleri canlandırır besler onarır ve tedavi edip saç dökülmesini engelleyip saçların yeniden çıkmasına yardımcı olur. 

Çörek otu yağı özellikle alerji, Egzama ve Sedef hastalığına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Saç diplerinde bulunan egzama ve sedef hastalarında tedavi edici özelliği vardır.

Dr.Cevdet Tuna Çörek Otu Saç Bakım Yağı saç yapısı üzerinde koruyucu bir film tabakası oluştururken, içeriğindeki tatlı badem yağı, ayçiçek yağı ve vitamin E içerikli saç dokusunu kusursuzca besler, nemlendirir, saçlarınıza ışıldayan bir görünüm kazandırır. Çörek Otu Saç Bakım Yağı kolay durulanabilir  formülü ipeksi yumuşaklığı anında saçlarınızda hissedersiniz.

Çörek Otu Saç Bakım Yağı fiyat bilgisi almak için Online kataloğumuza bakıp fiyat bilgisi alabilir, isterseniz sipariş verebilir yada başvuru formunu doldurup çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ürün Kodu: 1108179 / 30 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

DR. Cevdet Tuna Çörek Otu Saç Bakım Yağı  %100 doğal çörek Otu yağı içeriği ile saç derisi İhtiyaçlarını karşılayan mucizevi bir yağdır.