Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

Alaska Soğutuculu Masaj Jeli

Farmasi Alaska Soğutuculu Masaj Jeli

Alaska soğutucu masaj jeli ağrıların ve morlukların düşmanıdır! Alaska soğutucu masaj jeli, içindeki okaliptüs ve mentol sayesinde ferahlatır ve serinlik verir. Sıcak yaz günlerinde ve yoğun aktivitelerden sonra kullanıma uygundur. Geliştirilen özel formülü sayesinde herhangi sebeplerle oluşan çarpma, morluk, menopoz, ateşlenme, regl ağrıları, eklem ağrıları gibi problemlerinizin; kan dolaşımını düzenleyerek kısa sürede iyileşmesine yardımcı olur. Sakatlanma, burkulma ve darbe sonrası oluşan kas ve eklemlerdeki ağrıları azaltır. Ateşli romatizmalar da serinletici etki ile ağrılarınızı yatıştırır. Buzdolabınızda soğutucu torba saklamanıza gerek yok, alaska soğutucu jeli sürmeniz yeterlidir. Anında vücudunuza ferahlık ve serinlik vererek, zindeliğinizi artırır.

Ürün Kodu: 1103074 250 ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Alaska Soğutuculu Masaj Jeli Cildinizin nem dengesini bozmadan, tazelik ve canlılık kazandırır. Soğutma hissine ihtiyacınız olan her an kullanabileceğiniz bu masaj jeli konforlu bir bakım sunar.