Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

mukallat-gul-corek-otlu-sabun

Mukallat Gül ve Çörek Otlu Sabun

Farmasi labaratuvarların da özel olarak geliştirilmiş olan Mukallat Sabunu Çörek Otu ve Gül Özlü Antiseptik özelliği bulunan Mukallat Sabunu cildi derinlemesine temizler besler ve
nemlendirir. Mukallat Sabunu her türlü cilt sorunlarını önler. Ciltteki doğum lekelerini önler. Çatlamış ciltlere çok iyi gelir. Alerjik ciltler için uygun bir sabundur. Cildi yumuşatır cilde hoş bir
koku verir. Cilde canlılık kazandırır ve gerginleştirir. Rahatlatıcı, canlandırıcı antiseptiktir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Kodu: 1119045 / 100 g

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Çörek otu ve gül özlerinin güçlü birleşimiyle cildiniz temizlenir, narin bir şekilde arınır. Üstelik cildinizde bıraktığı hoş kokusu ile bakımınızı daha keyifli bir hale getirir. Egzotik kokusuyla mistik bir deneyim sunar.