Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

farmasi kajal jel eyelenir

FARMASİ KAJAL JEL EYELENIR

Farmasi Kajal Jel Eyeliner daha keskin ve çekici bakışların sırrı parmaklarınızın ucunda!

Kajal Jel Eyeliner Şimdi gözlerinizde daha siyah, daha belirgin ve daha çekici hatların farkını yaşayın!

Farmasi Kajal Jel Eyeliner etkileyici bakışlar için yoğun ve dramatik gözler. Yoğun pigmentli kajal jel eyeliner ile 12 saate kadar kalıcı yoğun renk sağlar. Farmasi Kajal Jel Eyeliner
Özel formülü sayesinde suya, tere ve neme dayanıklıdır. Farmasi laboratuvarlarında özel testen geçmiştir. Hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için uygundur.

Ürün Kodu: 1301359/ 3 g

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özelliker

Yoğun pigmentli kajal jel eyeliner ile 12 saate kadar kalıcı yoğun renk sağlar. Farmasi Kajal Jel Eyeliner  özel formülü sayesinde suya, tere ve neme dayanıklıdır. Farmasi laboratuvarların da özel testen geçmiştir. Hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için uygundur.