Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

dr cevdet tuna siyah maske

Dr Cevdet Tuna Siyah Maske

Dr Cevdet Tuna Siyah Maske Aktif Karbon Yorulan ve yıpranan ciltlerin kurtarıcısı Aktif Karbon soluk cilt, Siyah noktalar, yorgunluk, halsizlik ve cildimizde gözle görülür kusurlar...Tüm bu şikayetlerimizin sebebi, vücudumuzda biriken toksinler olabilir.Toksinler, vücudumuzda mikroorganizmaların salgıladığı birtakim zehirli maddelerdir. Bu zararlı atıklar vücuttan; bağırsaklar, böbrekler ve akciğer yoluyla dışarı atılır. Ancak, hava kırlılığı, sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam, yoğun ış temposu ve stres gibi çevresel faktörler vücudumuzda toksinlerin birikmesine sebep olur.

Ürün Kodu: 1104143 /80ml

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Özellikler

Dr Cevdet Tuna Siyah Maske cildin fazla yağını temizleyerek, ideal pH dengesini korur. Siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.